Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Yalova Petek temizliği Su Kaçağı Tespit ve Tamiri,Yalova il sınırlarında hizmet vermek amacıyla 2018 yılında cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, cihazla tıkanıklık açma, su tesisat bakımı konularında hizmet vermek amacıyla faaliyete başlamıştır.

Gelişen teknoloji ile birlikte hiçbir yeri kırmadan noktası noktasına su kaçağı tespiti yapılabilen cihazlar üretilmektedir. Bu cihazlar ile çok kısa sürede sızıntı ya da kaçak tespit edilebilmektedir. Teknolojinin tüm olanaklarından istifade eden firmamız, böylelikle değerli müşterilerini en kısa zamanda, en ekonomik maliyetlerle hizmet sunmaktadır.

Son teknoloji ekipmanlar kullanan firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan, ayrıca işinde gerekli eğitimleri almış takım arkadaşları ile hizmet vermektedir. Üstelik bu garanti %100 işçilik ve malzeme garantisidir.


Misyon

Nova Tesisat olarak son teknoloji ürünleri kullanarak tadilat, tamirat ve montajları uzman kadromuz ile hasar bırakmadan siz değerli müşterilerimize en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmak.

Vizyon

Nova Tesisat ismini tüm Türkiye’ye tanıtmak ve siz değerli müşterilerimize memnun ederek markamıza katma değer katmak.