Hizmetlerimiz

Kamera İle Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı eskiden ilkel yöntemlerle yapılırdı. Eski ilkel yöntemler hem uğraştırıcı hem de ekonomik yönden daha masraflıydı. Günümüz teknolojisinde kullanılan kamera ile su kaçağı tespit araçları, bu işi son derece kolaylaştırdı. Eskiden patlak olan bölgeler zor bulunurken şuan kullanılan kameralı sistemler sayesinde noktasal olarak patlak bölgeler bulunabilmektedir. Ayrıca en önemli nokta kamere sistemi sayesinde artık su patlak bölgeleri kırmadan kolayca tespit edilebilmektedirDaha Fazlası »

Petek Temizleme

Suyun durumuna, sıcaklığına ve bakım süresine bağlı olarak, kireçlenme, çamurlanma ve balçıklaşma sistemlerinizde, çok yakıt yakarak az ısınmanızı sağlar. Böyle sorunlarla karşılaşmamak için peteğinizin yeni olmasına ve bakımlarının rutin bir şekilde yapılmasına dikkat etmeniz gerekir. Kalite düzeyi düşük peteklerle beraber periyodik bakımda yaptırılmayan petekler, içerden çürümelere de neden olarak çoğunlukla problemlerle karşılaşmanıza sebebiyet verebilir. Nova tesisat olarak bu problemleri çözüme kavuşturmaya hazırız.Daha Fazlası »

Karot Delme

Elektrik, doğalgaz ve su gibi tesisatlar için derinlik açılması gerektiğinde bütük bir kolaylık sağlayan karot makinasını nova tesisat ayrıcalığıyla sizlerle buluşturuyoruz. İlkel yöntemlerle çok uzun zaman alan delme işlemlerini karot makinasıyla daha masrafsız ve daha hızlı hale getirerek en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz.Daha Fazlası »

Kanal Açma

Gider tıkanıklığında artık kırmadan dökmeden kullandığımız son teknoloji ürünler ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimize Nova Tesisat olarak hizmet veriyoruz.Daha Fazlası »