Hizmetlerimiz

Kanal Açma

construction1

Gider tıkanıklığında artık kırmadan dökmeden kullandığımız son teknoloji ürünler ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimize Nova Tesisat olarak hizmet veriyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı gibi durumlar artık büyütülecek sorunlar değil. Teknolojinin ilerlemesi ile tıkanıklık tespiti ve işlemleri eskisi kadar masraflı işlemler değiller. Günümüzde oldukça sık rastlanan gider tıkanıklığı evlerin, ofislerin vb. yerlerin kronik hastalığı haline gelmiş durumdadır. Bizler bu konuda yılların vermiş olduğu bilgi, tecrübe ve kullandığımız son teknoloji ürünler ile sizlerin yüzünü güldürüyoruz. Nova Tesisat olarak hızlı ve güvenilir hizmet prensibini benimseyerek yola çıktık. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için tüm gücümüzle bu sektörde iz bırakmış durumdayız. Yalova’da bu konuda bir çok eve ve kuruma hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Kanal açma teknoloji ile tıkalı giderleri kameralı sistemlerle izleyerek yerini tespit edip kırıp dökme işlemi olmadan temiz bir şekilde yaparak sizleri diğer masraflardan olabildiğince kurtarıyoruz.