Hizmetlerimiz

Karot Delme

construction1

Karot Makinası

Elektrik, doğalgaz ve su gibi tesisatlar için derinlik açılması gerektiğinde bütük bir kolaylık sağlayan karot makinasını nova tesisat ayrıcalığıyla sizlerle buluşturuyoruz. İlkel yöntemlerle çok uzun zaman alan delme işlemlerini karot makinasıyla daha masrafsız ve daha hızlı hale getirerek en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz.

Karot Makinası İle Delme İşlemi Nasıl Yapılır?

Profesyonel ekibimizle betonda delinecek yerleri tespit ettikten sonra hangi tip karot makinası ucu kullanılması gerektiğini tespit ederek delme işlemini gerçekleştiriyoruz. Yapılan incelemeler sonucunda karot makinasının kullanılacağı yere öncelikli olarak cihazı yerleştiriyoruz. Makine sabitlemeleri yapıldıktan sonra delme işlemini uygulamaya başlıyoruz.

Karot Makinası İle Delme Hangi Alanlarda Kullanılıyor?

Karot makinesinde beton delme işleminin mutlaka profesyonel bir ekip tarafından titiz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu şekilde betona zarar vermenin önüne geçilmiş olur. Karot ile beton delme birçok farklı sektörün ihtiyacı haline gelmiştir. Bu ihtiyacı en kaliteli şekilde Nova Tesisat olarak sizlere sunuyoruz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu şekilde yapılacak işlemlerin tümünde zamandan, maliyetten ve işçilikten tasarruf etmiş oluyoruz.