Hizmetlerimiz

Petek Temizleme

construction1

Suyun durumuna, sıcaklığına ve bakım süresine bağlı olarak, kireçlenme, çamurlanma ve balçıklaşma sistemlerinizde, çok yakıt yakarak az ısınmanızı sağlar. Böyle sorunlarla karşılaşmamak için peteğinizin yeni olmasına ve bakımlarının rutin bir şekilde yapılmasına dikkat etmeniz gerekir. Kalite düzeyi düşük peteklerle beraber periyodik bakımda yaptırılmayan petekler, içerden çürümelere de neden olarak çoğunlukla problemlerle karşılaşmanıza sebebiyet verebilir. Nova tesisat olarak bu problemleri çözüme kavuşturmaya hazırız.

Peteklerinizin üst tarafı sıcakken alt tarafın soğuk kalması veya bunun tam tersi olan özellikle kış aylarında daha ön plana çıkan bu sorun petek temizliğinizin yapılmadığının işaretidir. Bazı kullanıcılar peteğin suyunu ve havasını alarak çözüm üretseler de bu çözüm günü kurtarmaktan başka bir şey değildir. Kesin çözüm için petek temizliğinizin periyodik aralıklarla yapılması gerekmektedir. Bu konuda son teknoloji ürünler kullanarak en iyi hizmeti sizlere Nova Tesisat sağlayacaktır.

Aşağıda bahsettiğimizin sorunların birini veya bir kaçını yaşıyorsanız ve bu sorunlar sizin başınızı ağrıtıyorsa çözümü oldukça basit. Bu çözümü son teknoloji ekipmanları ve deneyimli ekibiyle Nova Tesisat olarak sizlere sunuyoruz.

Petek Temizliği ve Bakımları Ne Zaman Yapılmalıdır?

  • Petekleriniz iki yıl da bir periyodik şekilde bakımın yapılması gerekmektedir.
  • Peteklerinizin her bölgesine aynı oranda ısı gitmiyorsa bakım zamanı gelmiştir.
  • Kireçlenmeden dolayı problem yaşıyorsanız bakım zamanı gelmiştir.
  • Peteklerinizin ısınma süresi çok fazla sürüyorsa.
  • Petek vanalarından paslı su akıyorsa.
  • Kombi derecesini artırdığınız halde ısınamıyorsanız.