Projelerimiz

Yalova Tesisat Kamera ile Su Kaçak Tespit Projesi

Sevgili Yalova, Nova Tesisat olarak sizleri kaliteli hizmetle buluşturmaya devam ediyoruz. Yalova ilimizin her bölgesinde sizlere tesisat konusunda ileri derece teknoloji ile üretilmiş ürünlerimizle destek vermeye devam ediyoruz.  Yalova Merkez Huzur Apt. da bir evimizde su sızıntısı sıkıntısı yaşayan ailemizin sorununu başarılı bir şekilde tamamlayarak üstesinden geldik.

Kamera ile su kaçak tespitini ileri teknoloji ürünler kullanarak su sızıntılarını bulunan bölgeleri en kısa sürede tespit ediyoruz. Yalova da profesyonel ekibimiz ve kullandığımız ileri teknoloji ürünlerle sızıntının yerini nokta atışı yaparak tespit ederek tamir işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Böylece özellikle en çok karşılaşan fayans kırılması ve fazla hasardan siz değerli Yalova halkını kurtarıyoruz. Sevgili Yalova bu teknoloji sayesinde sizleri zaman açısından avantajlı duruma geçirmenin yanı sıra, etrafta herhangi bir zarar oluşmamasından dolayı ekonomik açıdan da avantajlı duruma geçiyoruz. Nova tesisat olarak Yalova ilimize getirdiğimiz bu farklılıkla hem siz müşterilerimizi memnun ediyor hem de Yalova ilimizde tesisat sektörüne yeni bir pencere açıyoruz. Kamera ile su kaçak tespiti sistemi ilkel yöntemlerin yanı sıra tespit konusunda da tam nokta tespitler yaparak su kaçaklarını tespit etmede büyük farklılıklar yaratmaktadır.

Sizde Nova Tesisat’ın tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak için online web sitemizden veya aktif numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Haftanın her günü 7/24 tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.